More Website Templates @ TemplateMonster.com - July 28, 2014!

Temsilciliğini Yaptığımız Markalar

 

1945 yılında Danimarka’da Poul Due Jensen tarafından kurulan Grundfos’un mütevazi bir atölyede tek tip pompa üretimi ile başlayan iş hikayesi, bugün yılda16 milyon adet pompa üretimi, 50’ye yakın ülkede faaliyet gösteren 90 şirketi, dünya çapına yayılmış 20 fabrikası ile pompa sektörünün lideri olarak devam etmektedir. Bağımsız bir vakıf şirketi olan Grundfos genel ticari kaygıların dışında ve kaliteden ödün vermeyen felsefesi ile gelirinin çok büyük bir kısmını Grundfos’un gelişimi, yeni ürün ve pompa teknolojilerin geliştirilmesi ve insanlar için bir farklılık yaratabilmek amacıyla kullanırken, her zaman rakiplerinden farklı ve bir adım önde kalmayı hedeflemektedir.

 

Isıtma, soğutma, hava şartlandırma, basınçlandırma,yangınla mücadele gibi konut ve bina hizmetleri, yeraltı ve üstü su temini ve dağıtımı, endüstriyel ve çevresel uygulamalar, foseptik terfi, atık su ve su arıtma sistemleri, hijyenik uygulamalar, dozlama ve dezenfeksiyon uygulamaları gibi çok geniş bir yelpazede çevreye saygılı enerji tüketimi en düşük, geri dönüşüm oranı % 98’lere ulaşan yüksek teknoloji pompa çözümleriyle Grundfos bugün tüm dünyanın tercih ettiği marka...

 

100 ülkede 25.000 çalışanıyla Danimarka’nın en büyük sanayi topluluğu olan Danfoss A/S, Isıtma, Soğutma ve Havalandırma (HVAC) sektörüne; tasarım, verimlilik, konfor ve enerji tasarrufu odaklı, yenilikçi çözümler sunan bir dünya şirketidir. Danfoss A/S, 79 yıllık bilgi birikimi ve başta Termostatik Radyatör Vanası olmak üzere mucidi olduğu ürünleriyle; İklimlendirme ve Enerji Verimliliği konularında güçlü ve uzman küresel bir merkezdir. İklimlendirme ve enerji alanındaki çözümlerin en önemli odak noktası olan Danfoss, bu çözümlerin gelecekte dünya ekonomisinin ana itici gücü olacağına inanmaktadır.

 

Türkiye pazarındaki gelişmeler sonucunda, Türkiye’ye yatırım yapma kararı alan Danfoss A/S, 2003 yılında %100 yabancı sermaye yatırımı olarak Türkiye osini kurmuştur. Danfoss Isıtma Çözümleri Türkiye; ısıtma çözümleri alanında geniş ürün yelpazesi, uzman kadrosu ve önemli bilgi birikimi ile müşterilerine ‘Teknik Malzeme’ temininde ekonomik ve etkin çözümler sunmaktadır. Ankara ve İzmir’de bölge osleri olan Danfoss Isıtma Çözümleri Türkiye, ülke geneline yayılmış yetkili satış ve servis ağı ile birlikte 400 kişilik bir aileyi temsil etmektedir.